• Grono pedagogiczne

      •  Lp. 

         Imię i Nazwisko

         Stanowisko

        1.

        Daria Nowak

        Dyrektor

        2.

        Katarzyna Witmajer

        Wychowawca Oddziału Przedszkolnego, grupa 4-5 - latków

        3.

        Magdalena Łazowy
        Ewelina Kulka

        Wychowawca Oddziału Przedszkolnego, grupa 6 – latków

        Nauczyciel współorganizujący

        4.

        Barbara Łyszczarz
        Małgorzata Kindryk

        Wychowawca klasy I

        Nauczyciel współorganizujący
        Nauczyciel muzyki

        5.

        Joanna Migdał – Strychalska
        Elżbieta Łapa

        Wychowawca klasy II

        Nauczyciel współorganizujący

        6.

        Joanna Figiel
        Kinga Sarota

        Wychowawca klasy III

        Nauczyciel współorganizujący

        7.

        Joanna Popiołek

        Wychowawca klasy IV,
        Nauczyciel współorganizujący

        8.

        Mateusz Grządzielewski


        Monika Buczak

        Wychowawca klasy V,
        Nauczyciel wychowania fizycznego

        Nauczyciel współorganizujący

        9.

        Urszula Czyba

        Paulina Klimczak

        Wychowawca klasy VI,
        Nauczyciel matematyki, fizyki

        Nauczyciel współorganizujący

        10.

        Anna Spyt

        Anna Tymkowicz - Szelest

        Wychowawca klasy VII,
        Nauczyciel przyrody, biologii

        Nauczyciel współorganizujący

        11.

        Alicja Stanek – Pałka

        Wychowawca klasy VIIIa,
        Nauczyciel j. angielskiego

        12.

        Milena Błądek - Byczek

        Wychowawca klasy VIIIb,
        Nauczyciel j. polskiego

        13.

        Maria Madeja

        Nauczyciel religii

        14.

        Andrzej Sasuła

        Nauczyciel religii

        15.

        Hubert Frankiewicz

        Nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, historii

        16.

        Dagmara Sałęga

        Nauczyciel j. niemieckiego

        17.

        Agnieszka Polańska - Kłaput

        Nauczyciel chemii

        18.

        Gabriela Kural

        Nauuczyciel geografii

        19.

        Małgorzata Kindryk

        Nauczyciel muzyki

        20.

        Anna Siek

        Nauczyciel plastyki

        21.

        Małgorzata Zdziech

        Nauczyciel techniki

        22.

        Dorota Kieś

        Doradztwo zawodowe

        23.

        Kołodziej Izabela

        Pedagog szkolny

        24.

        Barbara Kurdybowicz

        Psycholog szkolny

        25.

        Kulińska Kinga

        Logopeda

        26.

        Monika Raś - Szuba

        Logopeda

        27.

        Marta Czernecka

        Fizjoterapeuta

        28.

        Marta Olek

        Nauczyciel w oddziale rewalidacyjno - wychowawczym

        29.

        Anna Wesołowska

        Nauczyciel w oddziale rewalidacyjno - wychowawczym

        30.

        Marina Kurdziel

        Nauczyciel w oddziale rewalidacyjno - wychowawczym

    • Kontakty

      • Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach, ul. Szkolna 6
      • szkola@integracyjna.org
      • (+12) 28 38 346
      • ul. Szkolna 6 32-064 Radwanowice
  • Galeria zdjęć

    • WYJAZD DO SANKTUARIUM W KRAKOWIE
    • WYCIECZKA REWALIDANTÓW NAD MORZE
    • PIKNIK RODZINNY U REWALIDANTÓW
    • OGRÓDEK KLASOWY
    • NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA
    • WYJAZD NA POCZTĘ DO KRZESZOWIC
    • WIZYTA REWALIDANTÓW W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W TENCZYNKU
    • REWALIDANCI W ŻYWYM MUZEUM OBRZANAKA
    • KARNAWAŁ U REWALIDANTÓW
    • REWALIDANCI ROBIĄ PIZZĘ
    • REWALIDANCI ROBIĄ TORTILLE
    • REWALICANCI NA WYCIECZCE W KOPALNI SREBRA