• Aktualności

      • LOGORYTMIKA DLA SMYKA

      • Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy w oddziale przedszkolnym odbyły się grupowe zajęcia logopedyczne o charakterze profilaktycznym. Dzieci dowiedziały się o co należy dbać, aby pięknie mówić: zwrócono uwagę na prawidłowe nawyki żywieniowe i ogromne znaczenie gryzienia i żucia twardych pokarmów, ważną rolę zdrowych i prostych ząbków, oraz wpływ ogólnej sprawności fizycznej na to w jaki sposób pracują narządy artykulacyjne. Wspólne ćwiczenia oddechowe przy muzyce, zabawy słuchowo - logorytmiczne oraz wykonanie zabawek logopedycznych sprawiły dzieciom wielką radość.

      • DZIEŃ KOBIET W ZERÓWCE

      • „Dzisiaj Święto Kobiet
       Śpieszą wszyscy chłopcy

       Złożyć wszystkim paniom
       Moc życzeń gorących.”

       8 marca to wyjątkowy dzień zarówno dla tych dużych jak i małych pań. W tym dniu każdy czuł się wyjątkowo: dziewczynki - „małe damusie”  oraz chłopcy - „mali dżentelmeni”. Chłopcy wyśpiewali najpiękniejsze życzenia dziewczynkom i paniom. Oczywiście nie obyło się bez kwiatów i drobnych upominków . Na  dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się wyjątkowo w tym dniu - byli mili i uczynni. Na koniec dnia zarówno dziewczynki jak i chłopcy wykonali wspólną pracę plastyczną -  w grupie siła! Wszystkie panie  i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia  i kwiaty. 

      • DZIEŃ KOBIET

      • Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest coroczne 8 marca od 1910 roku, i ustanowiono go dla upamiętnienia walki kobiet o prawo do człowieczeństwa. W naszej szkole również  wpisał się na stałe do kalendarza dni świątecznych. Wszystkie kobietki z klas IV-VIII, dzięki pomysłowości SzRU  oraz  Wspaniałemu Darczyńcy, który dokonał wpłaty za transport uczennic z Radwanowic do Krakowa -  Nowej Huty na wspaniały „GOJUMP”, mogły spędzić ten dzień na aktywnym świętowaniu. SzRU składa serdeczne podziękowania za Bezinteresowność i Wielkie Serce wspomnianego Darczyńcy.

                                                                                                            Opiekun SzRU Izabela Kołodziej

      • WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI W ZERÓWCE

      • Kształtowanie postaw prozdrowotnych jest procesem długotrwałym i zaczyna się już w przedszkolu. Dlatego mając na uwadze zdrowie naszych wychowanków nie zapominamy o organizowaniu sytuacji edukacyjnych, które promują zdrowie. Tym razem było to zrobienie przez dzieci soku owocowego. Dzieci z zerówki doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się między innymi prawidłowo odżywiać. Każdy przedszkolak rozumie potrzebę spożywania dużych ilości owoców oraz warzyw. Z myślą o  witaminkach, postanowiliśmy zrobić sok. Dzieci przyniosły do przedszkola marchewki, jabłka oraz pomarańcze. Jednak zanim przystąpiliśmy do pracy, dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku - sokowirówką , jego działaniem i utrwalały sobie zasady bezpieczeństwa. Pozostało tylko wrzucenie składników do maszyny i sok gotowy! Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci! Pychotka!

      • XXIX OGÓLNOPOLSKI LOGOPEDYCZNY KONKURS PLASTYCZNY „SZUMI LAS”.

      • Uczniowie uczęszczający na zajęcia logopedyczne wzięli udział w XXIX Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Szumi Las”, organizowanym przez wydawnictwo KOMLOGO. Zadaniem uczestników było przedstawienie lasu w taki sposób, aby wykonane przez nich prace oddziaływały na wszystkie zmysły i jednocześnie utrwalały słownictwo zawierające głoski syczące i szumiące. Dzieci z wielkim zaangażowaniem stworzyły na zajęciach piękne kolorowe, szeleszczące, pachnące, zróżnicowane w dotyku a niektóre wręcz smaczne J  prace konkursowe, które zostały odesłane do organizatora. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki za udział w konkursie.

                                                                                                                                                        Monika Raś - Szuba

      • TŁUSTY CZWARTEK U ZERÓWCZAKÓW

      • "Ramtadrata! Ramtadrata!
       Jestem babcia Honorata.
       Oj, smażą moje rączki
       najlepsze na świecie pączki!
       No, a już faworki,
       To tylko u babci Honorki".

        

       Tymi słowami rozpoczął się w naszym przedszkolu słodki dzień – Tłusty czwartek. Zerówkowiczów odwiedził teatrzyk papierowych kukiełek z przedstawieniem według utworu M. Kownackiej "Pączki i faworki u babci Honorki". Dzieci w tym dniu poznały tradycję i obrzędy związane z tym świętem. Odbyły się zabawy muzyczno –ruchowe, taneczne oraz zabawy plastyczne. Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku w postaci pączków z cukrem pudrem i lukrem. Było smacznie!

        

      • ZABAWA KARNAWAŁOWA

      • W ostatni czwartek lutego, uczniowie  klas IV – VIII świętowali nie tylko Tłusty Czwartek, uczestniczyli  także w Balu Karnawałowym w stylu lat „80”. SzRU jak zwykle stanęła na wysokości  zadania, przygotowując  nie tylko wspaniałe i ciekawe zabawy, wybierając Króla i Królową balu, ale po raz pierwszy w naszej szkole stworzyli dla wszystkich uczestników Foto Budkę! Dziękujemy  Adrianowi  Macałce  z klasy VII b za przygotowanie niebanalnej oprawy muzycznej oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałe stroje,  wspólną zabawę i zapraszamy na foto relacje J

                                                                                                          Opiekun SzRU – Izabela Kołodziej

      • BAL KARNAWAŁOWY U ZERÓWCZAKÓW

      • Jak co roku w karnawale... 22 lutego w naszym przedszkolu, w grupie 5 i 6 latków odbył się prawdziwy bal. Przybyła cała plejada bajkowych gwiazd: księżniczki, rycerze, wróżki, biedronka, myszka Minnie, spider-man - nie sposób ich wszystkich wymienić. Przy gorących rytmach wesołej muzyki bawiliśmy się do samego obiadku. W karnawale to są bale!
       Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu strojów oraz poczęstunku dla dzieci.

      • WYCIECZKA DO KOPALNI SREBRA W TARNOWSKICH GÓRACH I MUZEUM CHLEBA W RADZIONKOWIE

      • Dnia 19 lutego 2019 roku uczestnicy zajęć rewalidacyjno – wychowawczych wzięli udział w całodniowej wycieczce do Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach oraz do Muzeum Chleba w Radzionkowie. Wycieczka została zorganizowana przez Świetlicę Terapeutyczną Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach. Wzięli w niej również udział uczniowie Integracyjnej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Gimnazjum Specjalnego w Radwanowicach. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od podzielenia się na dwie grupy, po czym przeszliśmy do budynku nadszybia kopalni, gdzie znajduje się nowoczesne centrum edukacji o tarnogórskim górnictwie kruszców: srebra, ołowiu i cynku. Zapoznaliśmy się tutaj m.in. z metodami wydobycia metali oraz odwadniania podziemi. Wędrując razem z przewodnikiem, mogliśmy obejrzeć m.in. dawne narzędzia, płuczkę, lampy używane pod ziemią, kubły do transportu urobku. Po wizycie w Muzeum Górnictwa ubraliśmy kaski, wsiedliśmy do górniczej windy i poprzez szyb "Anioł" zjechaliśmy na głębokość ok 40 m. Tu rozpoczęliśmy niezwykłą podróż przez podziemia wpisane w lipcu 2017 roku na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W czasie wędrówki oglądaliśmy wykute w skale przodki górnicze, chodniki transportowe i potężne komory powstałe na przełomie XVIII i XIX w. Poznaliśmy tylko niewielką część potężnego kompleksu, który powstawał od 1784 r. Szlak dla turystów liczy bowiem 1740 m i łączy ze sobą trzy dawne szyby górnicze: "Anioł", "Żmija" i "Szczęść Boże". Warunki panujące w podziemiach kopalni, charakteryzujące się niską temperaturą i dużą wilgotnością powietrza, pozwoliły nam poczuć klimat dawnej górniczej pracy. Jedną z największych atrakcji trasy był przepływ łodziami. Kursują one między dwoma przystaniami zlokalizowanymi przy szybach "Szczęść Boże" i "Żmija". Podróż dawnym chodnikiem odwadniającym dostarczyła nam niezapomnianych przeżyć. Po zwiedzeniu Kopalni Srebra i smacznym obiedzie udaliśmy się do Muzeum Chleba w Radzionkowie, w którym zgromadzone są kolekcjonerskie zbiory Piotra Mankiewicza. Zbiory obejmują kilka tysięcy eksponatów w postaci maszyn i urządzeń, pocztówek, zdjęć, obrazów, grafik, publikacji czy książek. Tutaj zostaliśmy zapoznani z historią chleba, z szacunkiem dla niego, jak i maszynami i urządzeniami do jego produkcji wykorzystywanych. Każdy z nas mógł także przygotować dla siebie bułeczkę z ciasta chlebowego. Wycieczka była bardzo fajna, pełna przeżyć i dobrej zabawy. Zresztą zobaczcie sami:)

      • BRAWO BRAWO BRAWO !!!!!!! MAMY 3 MIEJSCE!!!!

      • 9 lutego z wielkimi nadziejami pojechaliśmy na Gminny Turniej Piłki Siatkowej, który odbył się na hali w Zabierzowie. W turnieju wystąpiły następujące szkoły: SP Zabierzów, SP Rudawa, SP Rząska, ISP Radwanowice, SP Nielepice, SP Bolechowice. Po utworzeniu dwóch grup zostaliśmy przydzieleni do grupy drugiej. Wylosowaliśmy SP Zabierzów i SP Nielepice. Mecze były rozgrywane do dwóch wygranych setów do 25 punktów. W przypadku remisu 1:1 dogrywany był tie-break do 15 pkt. Pierwszy mecz zagraliśmy z bardzo silną grupą dziewczyn z Zabierzowa, niestety przegrany 0:2 ale po walce. W drugim meczu przyszło nam zmierzyć się ze szkołą z Nielepic. W tym meczu dziewczyny ograły w pięknym stylu koleżanki po drugiej stronie siatki 2:0 w setach, dzięki czemu wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca. Dzięki temu wyjściu z grupy, mieliśmy szansę i okazję powalczyć o wejście do finału. A więc po przeciwnych stronach siatki stanęły SP Rudawa i ISP Radwanowice. Po wyrównanej walce, lepsze okazały się dziewczyny z Rudawy i to one zagrały w finale z SP Zabierzów. Nam przyszło walczyć o III miejsce z SP Bolechowice. To nie był mecz…to była wojna!! Zdarzały się odbicia nogą, plecami a nawet głową!! Nie ważne, przynosiło to efekt w postaci bezpośrednich punktów. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, zakończył się wynikiem 2:1 dla naszych dziewczyn. To był istny dramat, ale zachowaliśmy większy spokój i w końcu udało nam się zdobyć III miejsce i upragniony brązowy medal.

       Naszą szkołę reprezentowały:

       KAMILA DORYNEK (C)

       WERONIKA KOZERA

       IZABELA GREGORCZYK

       ALEKSANDRA CHOCHÓŁ

       AGNIESZKA KULKA

       PATRYCJA MAŁODOBRY

       JULIA KUTERNOGA

       A o to końcowe rezultaty z turnieju:

       1.SP Zabierzów

       2.SP Rudawa

       3. ISP Radwanowice

       4. SP Bolechowice

       5. SP Rząska

       6. SP Nielepice

       Wszystkim dziewczynom gratulujemy wyniku i czekamy na dalsze sukcesy!!!

      • TEATR SZPILA ROZPOCZYNA PRACĘ NAD KOLEJNYM SPEKTAKLEM TEATRALNYM

      • W sobotę, drugiego lutego, aktorzy Szkolnego Teatru „ Szpila” rozpoczęli  przygotowania do nowego spektaklu na motywach angielskiej powieści  „Tajemniczy Ogród”  (ang. The Secret Garden), autorstwa Frances Hodgson Burnett. Tajemniczy Ogród jest współcześnie uważany za najlepszą powieść w/w autorki i zaliczany do klasyki literatury dziecięcej. Oczarowani mistyczną powieścią, postanowiliśmy wraz z Panem  Wojciechem Terechowiczem podjąć się przeniesienia jej  na deski teatru i przedstawienia  szerokiej  publiczności  w spektaklu zajmującym zaledwie 25 minut. Do zobaczenia na premierze.

                                                                                                                           Opiekunowie Szkolnego Teatru „ Szpila”

      • SŁODKIE, ZIMOWE WARSZTATY KULINARNE

      • Pierwszego dnia ferii zimowych zorganizowaliśmy kolejne warsztaty kulinarne w ramach innowacji pedagogicznej „Smacznie, zdrowo, sezonowo – jednym słowem slowfoodowo!”. Wzięli w nich udział uczniowie klas III – VIII. Tym razem postanowiliśmy umilić sobie ten mroźny dzień zdrowymi słodkościami. Uczestnicy bardzo sprawnie i z wielkim zaangażowaniem zabrali się do przygotowania niezbędnych składników. Praca paliła im się w rękach. Finałem harmonijnej współpracy było klasyczne ciasto marchewkowe oraz jaglane bounty. Mamy nadzieję, że uczniowie uczestniczący w warsztatach podzielą się zdobytą wiedzą i umiejętnościami proponując bliskim lub kolegom zdrową alternatywę dla kupowanych, gotowych przekąsek.

       Anna Tymkowicz - Szelest

      • FERIE Z KÓŁKIEM TURYSTYCZNYM

      • W trakcie ferii Szkolne Koło Turystyczne odbyło 3- dniowe zajęcia w ramach, których jego uczestnicy odwiedzili uczelnię Jana Pawła II i Mikołaja Kopernika.  Będąc w muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego poznali kilka ciekawostek związanych z jego dziejami oraz rozegrali drużynowy konkurs wiedzy. Po dawce wiedzy i wykonanej pracy umysłowej należała się nagroda- uczestnicy udali się więc do parku trampolin „GoJump”. Drugiego dnia uczniowie dowiedzieli się kim był Kornel Makuszyński i poznali zabawne przygody Koziołka Matołka. Znalazł się też czas na pyszne kanapki i własnoręcznie wykonany sok.Zajęcia zakończyły się wycieczką do Europejskiego Centrum Bajki im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie.

      • FERIE ZIMOWE W DOMU NA SIEDZĄCO??? NIC Z TEGO!!! NIE W NASZEJ SZKOLE 😊

      • W drugim tygodniu ferii dzięki współpracy ze Szkolną Radą Uczniowską udało nam się zorganizować 2 sportowe wydarzenia. A mianowicie 22.01. we wtorek chętni uczniowie naszej szkoły wybrali się na lodowisko do Zabierzowa, by zmierzyć się z taflą lodową 😊. Po wypożyczeniu sprzętu przystąpiliśmy do szalonej jazdy!! Okazało się że większość uczniów świetnie sobie radzi z tym trudnym sportem wykonując liczne podskoki i piruety na lodowisku. Po 1,5 godzinnej jeździe przyszedł czas na smaczną gorącą czekoladę, pizzę oraz frytki. Posileni i szczęśliwi wróciliśmy linią autobusową 278 na pętlę do Radwanowic. Natomiast 24.01. w czwartek mieliśmy zarezerwowaną przez 2 h kręgielnię „Red Bowling” w miejscowości Krzeszowice. Tam po podzieleniu się na 2 grupy otrzymaliśmy do dyspozycji 2 tory do gry w kręgle, oraz 2 stoły do gry w piłkarzyki. W grupie starszej zwyciężczynią w grze w kręgle została przewodnicząca Szkolnej Rady Uczniowskiej Kamila Dorynek. Niestety przy tak świetnej zabawie, czas szybko płynie, i wszystko co dobre szybko się kończy…czas wracać do szkoły. Wielkie podziękowania należą się dziewczynom ze Szkolnej Rady Uczniowskiej: Kamili Dorynek, Juli Dorynek oraz Weronice Kozerze za pomoc w organizacji tych dwóch wyjazdów oraz za opiekę nad młodszymi koleżankami i kolegami.

       Do zobaczenia za rok!!!!!

      • 27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

      • Już po raz trzeci Szkolna Rada Uczniowska Grała Razem z Jurkiem Owsiakiem i całą Polską. 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypadł na dzień 13 stycznia  2019 roku. Kwestowaliśmy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.  Są to placówki, które na co dzień dokonują specjalistycznej diagnozy oraz udzielają pomoc medyczną najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje blisko 50 takich szpitali. W placówkach takich szczególnie ważne jest, aby sprzęt spełniał najwyższe standardy wyposażenia, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków. Sie Ma!                                        

          Opiekun SzRU – mgr Izabela Kołodziej

      • BOŻONARODZENIOWA ZBIÓRKA KARMY

      • Wzorem lat ubiegłych, w grudniu, SzRU wraz z uczniami naszej szkoły zbierała suchą i mokrą karmę, legowiska oraz koce dla psów i kotów mieszkających na co dzień w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku i kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Przy obecnym pędzie naszego świata, czasem trudno dostrzec potrzebujących. Znów udowodniliście, że nie jest Wam obojętny los potrzebujących nie tylko ludzi, ale również zwierząt, wasza wrażliwość jest Waszą siłą. Dziękujemy za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną wszystkim uczniom naszej szkoły i rodzicom. 

       Opiekun SzRU – mgr Izabela Kołodziej

      • Z PERSPEKTYWY PODZIEMNEJ

      • Dzięki realizacji kolejnego działania projektu "Perspektywa różna bywa", współfinansowanego przez Kraków Airport "Wspieramy Sąsiadów", zimowe ferie rozpoczęliśmy bardzo aktywnie. W sobotę, 12 stycznia 2019 roku grupa 20 uczennic i uczniów Integracyjnej Szkoły Podstawowej im. Ofiar Pacyfikacji i Niepublicznego Gimnazjum Specjalnego w Radwanowicach wraz z opiekunami wyruszyła do Kopalni Soli "Wieliczka", by "Odkrywać Solilandię". Podróż po solnych podziemiach okazała się być pełną atrakcji zarówno dla małych jak i nieco starszych uczestników. Figlarny skrzat - soliludek swoją niesfornością rozbawił szczególnie damską część grupy, zaś wiekowy już Skarbnik potrafił poskromić tych najbardziej zuchwałych, a zauważyć i wyróżnić skromnych i nieśmiałych. Jak w prawdziwej bajce, była i królewna, zalotnicy, tajemnica, chwile grozy i romantyzmu, a dobro zwyciężyło. Kopalnię opuszczaliśmy nasyceni wrażeniami, ale i pysznym posiłkiem w podziemnej restauracji "Karczma Górnicza". Sobotni, wspólny wyjazd był kolejną okazją do Integracji, właśnie przez wielkie "I".
       Nikt się nie nudził, wszyscy się dobrze bawili, a starsze koleżanki opiekowały się swoimi młodszymi czy niepełnosprawnymi przyjaciółmi. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wyprawy za mile i owocnie spędzony czas
       i z niecierpliwością czekamy na następną!

       Dorota Kieś - koordynator projektu

      • GMINNE INDYWIDUALNE ZAWODY PŁYWACKIE

      • W piątek 11 stycznia 2019 r. zostały rozegrane na krytej pływalni OSR Gminne Indywidualne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych w Zabierzowie. Oprócz naszej szkoły, udział wzięły ponadto dzieci z takich miejscowości jak: Balice, Kobylany, Zabierzów, Rząska, Rudawa, Nielepice, Bolechowice.

       Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów:

       WIKTORIA JAMROZOWICZ- kl. V w stylu grzbietowym 25 m

       GABRIELA BARTOSIEWICZ – kl. V w stylu grzbietowym 25 m

       MAGDALENA WOŹNIAK – kl. V w stylu grzbietowym 25 m

       MIKOŁAJ KONIECZNY – kl. V w stylu dowolnym 25 m

       CASPAR PETERSEN – kl. VI w stylu dowolnym 25 m

       Każdy z uczniów dał z siebie maksimum swoich możliwości, dzięki czemu rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. W swojej kategorii wiekowej w roczniku 2007 stylem grzbietowym, II miejsce zajęła Wiktoria Jamrozowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

      • WYJAZD NA MECZ EKSTRAKLASY

      • Po uroczystej wigilii szkolnej w klasach, czekał na nas wyjazd na mecz Ekstraklasy Piłki Nożnej pomiędzy Wisłą Kraków a Lechem Poznań 21.12.2018 r. Ubrani w koszulki i szaliki „wiślackie” wyruszyliśmy w kierunku stadionu przy ul. Reymonta. Mecz zaplanowany został na 20.30. My natomiast znaleźliśmy się już ok. 19.30 dzięki czemu mogliśmy rozkoszować się menu serwowanym na holu przed trybunami, oraz zrobić kilka zdjęć z maskotką drużyny. Ciepłe zapiekanki, hot-dogi oraz napoje rozgrzały nas by wyjść  i ostro kibicować piłkarzom. Po odśpiewaniu hymnu klubowego wygodnie usiedliśmy na swoich miejscach i bacznie obserwowaliśmy poczynania piłkarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 0:0. Niestety w tym meczu padła tylko 1 bramka i to dla drużyny przeciwnej. 3 pkt zainkasował Lech Poznań i wyjechał z Krakowa zwycięsko. Mimo przegranej, wracaliśmy w wyśmienitych humorach czekając na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

      • NOC W SZKOLE

      • Wzorem lat ubiegłych, w grudniu, SzRU wraz z uczniami naszej szkoły zbierała suchą i mokrą karmę, legowiska oraz koce dla psów i kotów mieszkających na co dzień w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku i kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Przy obecnym pędzie naszego świata, czasem trudno dostrzec potrzebujących. Znów udowodniliście, że nie jest Wam obojętny los potrzebujących nie tylko ludzi, ale również zwierząt, wasza wrażliwość jest Waszą siłą. Dziękujemy za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną wszystkim uczniom naszej szkoły i rodzicom.

        

       Opiekun SzRU – mgr Izabela Kołodziej

  • Kontakty

   • Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach, ul. Szkolna 6
   • szkola@integracyjna.org
   • (+12) 28 38 346
   • ul. Szkolna 6 32-064 Radwanowice
 • Galeria zdjęć

  • SAŁATKA ŚLEDZIOWA
  • ZABAWA KARNAWAŁOWA W PRZEDSZKOLU
  • WARSZATY ZIMOWE W PRZEDSZKOLU
  • WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU
  • TŁUSTY CZWARTEK
  • ZABAWA KARNAWAŁOWA REWALIDANTÓW
  • DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE W PRZEDSZKOLU
  • WOLNY CZAS PRZEDSZKOLAKÓW
  • UPOMINKI DLA BABCI I DZIADKA
  • REWALIDANCI ROBIĄ CYTRYNY W SYROPIE
  • BAL KARNAWAŁOWY