• ŚLUBUJEMY! - UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA

• 15 października 2018 r. uczniowie klas pierwszych Integracyjnej Szkoły Podstawowej w  Radwanowicach  złożyli  uroczyste  ślubowanie.  Na  pamiątkę  tego  wydarzenia,  każdyotrzymał Dyplom Pasowania na Ucznia, biret, a także pierwszą w życiu legitymację szkolną.
              „Ślubuję być dobrym uczniem, dbać o dobre imię klasy i szkoły, uczyć się pilnie i być dobrym kolegą; swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom” - ślubowali.
              Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej szkoły. Dzieci rozpoczęły ją wspaniałym występem artystycznym, który zachwycił wszystkich zebranych. Całość była prowadzona przez starsze koleżanki z klasy VIII - Weronikę
              i Izabelę.

Po części artystycznej nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonała dyrektor naszej szkoły - pani Anna Stokłosa. Każdy pierwszak otrzymał upominki od klasy drugiej
              i trzeciej. Po części oficjalnej klasy młodsze udały się na poczęstunek.
              Ten dzień na pewno pozostanie
              w pamięci każdego pierwszaka.

Joanna Migdał-Strychalska

• PIERWSZY RAJD ROWEROWY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

• Trzynasto osobowa załoga rowerowych zapaleńców   wyruszyła  18 września 2018r., na pierwszy w nowym roku szkolnym  Rajd Rowerowy . Zaplanowana około 15 km trasa była nie lada wyzwaniem dla naszych uczestników. Start - spod  naszej szkoły,  potem w dół do Dubia, obok  pstrągarni i pierwsze wyzwanie – stroma Góra, która zaprowadziła nas  do malowniczej  wsi  -  Żary. Przedarliśmy się przez górę  oraz  wieś, docierając do lasu i  zachwycającej  trasy  różnokolorowych pół na Jurze, która przez  Racławice skierowała nas  do  Doliny Racławki od strony Paczółtowic. Nie udało się nam rozpalić ogniska  i usmażyć kiełbasek na drugim końcu Doliny Racławki, bo zmierzch deptał nam po piętach… a musieliśmy  zdążyć przed nim do Radwanowic.                    Serdecznie dziękuję  Wszystkim dzielnym uczestnikom Rajdu Rowerowego za mile spędzony czas.

Kierownik Rajdu Rowerowego –   Izabela Kołodziej

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Integracyjnej Szkole Podstawowej w Radwanowicach odbędzie się 3 września 2018 roku o godzinie 9:00 w Kościele Parafialnym p.w. Świętego Brata Alberta w Radwanowicach.

• Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach, ul. Szkolna 6
      • szkola@integracyjna.org